درختان شهری

در این صفحه تعداد 110 مقاله تخصصی درباره درختان شهری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI درختان شهری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درختان شهری; ASPA; “Association pour la Surveillance et l'Etude de la Pollution Atmosphérique en Alsace” (Non-profit organization for monitoring and studying atmospheric pollution in Alsace); CIGAL; “Coopération pour l'information géographique en Alsace” (C
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درختان شهری; Climate signal; Climate signal stability; Dendroclimatology; Dendrochronology; Drought; Stress; Tivoli park; Tree growth; Tree-ring widths; Urban trees