آشنایی با موضوع

قابلیت استفاده به سهولت استفاده و قابلیت یادگیری یک شیء ساخته دست بشر مانند یک ابزار یا دستگاه است. در مهندسی نرم افزار، قابلیت استفاده به میزان استفاده از یک نرم افزار برای دستیابی به اهداف کمی با اثربخشی، بهره وری و رضایت در یک زمینه کمی استفاده گفته می شود. همچنین قابلیت استفاده سایت یا کاربردپذیری (website usability)به معنی سادگی سایت برای استفاده کاربر می باشد.
در این صفحه تعداد 580 مقاله تخصصی درباره قابلیت استفاده که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده قابلیت استفاده
مقالات ISI قابلیت استفاده (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قابلیت استفاده; Assistive living technologies; Technology; Caregivers; Dementia; Locating systems; Tracking systems; User experience; Usability;