تجسم

در این صفحه تعداد 1677 مقاله تخصصی درباره تجسم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده تجسم
مقالات ISI تجسم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تجسم; 3D printing; education; visualization; cleft lip and palate; teaching aid; additive manufacturing; Medical Knowledge; Patient Care; Practice-Based Learning and Improvement; Interpersonal and Communication Skills;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تجسم; Two-phase flow; Separation; Microchannel condenser; Visualization; Intermediate header; Écoulement diphasique; Séparation; Condenseur à micro-canaux; Visualisation; Collecteur intermédiaire;