کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
7254203 1472195 2017 24 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Work and the good life: How work contributes to meaning in life
ترجمه فارسی عنوان
کار و زندگی خوب: چگونه کار به معنی در زندگی کمک می کند
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
ترجمه چکیده
بسیاری از مردم انتظار دارند که کارشان به معنای زندگی برای آنها اهمیت پیدا کند، با این حال عوامل سازمانی خاصی که می توانند معنی زندگی را تقویت کنند، به وضوح مشخص نیست. در این مقاله ما بر اساس علم پایه معنا در زندگی، پیشنهاد می کنیم که کار، شامل مجموعه ای از تجارب است که معنای زندگی را به وجود می آورد. ما با تعریف معنی در زندگی شروع می کنیم، با اشاره به قرار دادن آن در ادبیات وسیع تر و گسترش افسانه های مشترک در مورد ناتوانی آن در زندگی مردم. پس از برجسته کردن مزایای بی شمار معنی برای افراد و سازمان ها، ما چندین منبع معنادار زندگی در زندگی و ارتباط آن با کار را شرح می دهیم. سپس ما بررسی می کنیم که چگونه جهت گیری های کاری و عوامل جمعیت شناختی اجتماعی بر تمایل به معنی از طریق کار تاثیر می گذارد. ما با بحث در مورد مسیرهای پژوهشی آینده نتیجه می گیریم که می توانند پیش بینی کننده ها و کارکردهای معنی دار در کار را روشن کنند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی مدیریت، کسب و کار و حسابداری بازاریابی و مدیریت بازار
چکیده انگلیسی
Many people expect their work to provide meaning to their lives, yet the specific organizational factors that can promote meaning in life are not clearly delineated. Drawing on the basic science of meaning in life, in this paper we propose that work entails a host of experiences that foster meaning in life. We begin by defining meaning in life, noting its placement within the broader well-being literature and dispelling common myths about its rarity in people's lives. After highlighting the myriad benefits of meaning for individuals and organizations, we describe several established sources of meaning in life and their relevance to work. We then examine how work orientations and social demographic factors influence the propensity to seek meaning through work. We conclude with a discussion of future research directions that can better illuminate the predictors and functions of meaningfulness at work.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Research in Organizational Behavior - Volume 37, 2017, Pages 59-82
نویسندگان
, ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت