کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
7302631 1475290 2017 24 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Language and imagination: Evolutionary explorations
ترجمه فارسی عنوان
زبان و تخیل: اکتشافات تکاملی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
ترجمه چکیده
این مقاله یک تحلیل عملکردی از شرایط زبان را ارائه می دهد و نقش آن را در تخیل تحلیل می کند. این با بازتاب های اولیه درباره تخیل و آغاز تکاملی آن در رابطه با نقش حافظه کاری و استفاده از ابزار توسط شامپانزه ها و انسان ها تا مدرنیته آغاز می شود. سپس تجزیه و تحلیل آنچه را که برای توسعه زبان انجام می شود، ارائه می دهد و اینکه چگونه زبان به نظم بالاتر از تخیل می رسد. یک موضوع مهم در بحث این است که کدام تغییرات در توسعه منجر به زبان ممکن است تدریجی باشد و تغییراتی که باید انعطاف پذیر باشد. این نتیجه با یک ویژگی پارادوکسی تخیل است: یک بخش از ذهن ما قادر به تصور و ایجاد سیستم هایی است که بخش دیگری از ذهن ما قادر به مقابله با آن نیست. این نشان می دهد که چگونه این تنش خود را در مفهوم یک زبان غیرممکن ظاهر می کند، اما بسیار مهم نیز در مفاهیم جامعه انسانی در کل.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم زیستی و بیوفناوری علم عصب شناسی علوم اعصاب رفتاری
چکیده انگلیسی
This article provides a functional analysis of the conditions for language to emerge, and analyzes its role in imagination. It starts with some initial reflections on imagination and its evolutionary beginnings in relation to the role of working memory and tool use by chimpanzees and humans up to modernity. It then presents an analysis of what it takes to develop language, and how language gives rise to higher orders of imagination. An important theme in the discussion is which of the changes in the development leading to language may have been gradual and which changes must reflect a discontinuity. It concludes with a paradoxical property of imagination: One part of our mind is able to imagine and create systems that another part of our mind is unable to deal with. It shows how this tension manifests itself in the notion of an impossible language, but crucially also in conceptions of human society at large.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Neuroscience & Biobehavioral Reviews - Volume 81, Part B, October 2017, Pages 255-278
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت