جامعه

در این صفحه تعداد 169 مقاله تخصصی درباره جامعه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جامعه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جامعه; Imagination (1st order, 2nd order); Language; Working memory; Evolution; Discontinuity; Functional analysis; Tool making; Chimpanzee; Hominin; Artefact; Recursion; Sign; Arbitrariness; Crossing; Concepts system; Computational system; Variable; Desymboliza
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جامعه; LL, lifelong learning; LAL, learning across the lifespan; CME, continuing medical education; CPD, continuing professional developmentBiographicity; Society; Autopoietic; Lifelong learning; Vicarious; Exigencies of life