کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
7485071 1485398 2018 11 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
The relationship between formal and informal institutions for governance of public transport
ترجمه فارسی عنوان
رابطه بین نهادهای رسمی و غیر رسمی برای مدیریت حمل و نقل عمومی
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
ترجمه چکیده
با انتخاب کشورها با برخی از شباهت ها در ساختار نهادی، می توان کشف کرد که چگونه روابط می توانند حتی در یک چارچوب کلی نسبتا مشابه برای حمل و نقل عمومی متفاوت باشند. این تحقیق با استفاده از تحقیقات کیفی با بازیگران در کشورهای مختلف، به بررسی اینکه چگونه موسسات غیر رسمی به بازیگران می پردازند، در مورد محدودیت های موسسات رسمی و قانونی مذاکره می کنند. یافته ها نشان می دهد که موسسات غیر رسمی رابط های بحرانی را که مؤسسات رسمی حمل و نقل عمومی را به طور مطلوب تولید می کنند، صاف می کنند، بنابراین شواهدی ارائه می دهند که دو حالت حکومت در واقع بسیار مکمل هستند.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم زیستی و بیوفناوری علوم محیط زیست علوم زیست محیطی (عمومی)
چکیده انگلیسی
By selecting countries with some similarities in institutional structure, it is possible to explore how relationships can differ even within a relatively similar overall framework for public transport. Drawing on qualitative research with actors in the different countries, the research explores how informal institutions help actors negotiate the constraints of formal, statutory institutions. Findings reveal that informal institutions smooth the critical interfaces where formal institutions were producing sub-optimal public transport, thus providing evidence that the two modes of governance are, in fact, highly complementary.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Transport Geography - Volume 69, May 2018, Pages 196-206
نویسندگان
, , , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت