رشته آتیین

در این صفحه تعداد 106 مقاله تخصصی درباره رشته آتیین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رشته آتیین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رشته آتیین; ac-lys; acetylated lysine; ac-Siah2; acetylated Siah2; ac-K139 Siah2; acetylated K139 Siah2; ASB2; a suppressor of cytokine signalling box 2 gene; cag; cytotoxin-associated gene; CHIP; C-terminus of Hsc70 interacting protein; DAPI; 4',6-Diamidino-2-phenyl
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رشته آتیین; IGF-I; insulin-like growth factor I; siRNA; small interfering RNA; IGF-IR; IGF-I receptor; PI 3-kinase; phosphatidylinositol 3-kinase; PIP3; phosphatidylinositol 3,4,5-triphosphate; F-actin; actin filament; CLIP; cytoplasmic linker protein; CLAPS; CLIP-as