نظریه فعالیت

در این صفحه تعداد 103 مقاله تخصصی درباره نظریه فعالیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نظریه فعالیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نظریه فعالیت; Activity theory; Adaptive e-learning systems; Proactive student model; Anticipation principle; Teaching–learning experienceADL, Advanced Distributed Learning; AeLS, adaptive e-learning systems; AT, activity theory; CM, cognitive map; GMIM, Gardner’s Multi
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نظریه فعالیت; L2 graduate writing; Disciplinary socialization; Activity theory; Activity system network; Change and transformation; Multi-directionality of learning