آمورفیسازی

در این صفحه تعداد 481 مقاله تخصصی درباره آمورفیسازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آمورفیسازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آمورفیسازی; ASD; amorphous solid dispersion; AUC; area under the curve; BCS; biopharmaceutics classification system; C; supersaturated drug concentration; CSat; drug saturation solubility; CFX; cefuroxime; CIP; ciprofloxacin; DLS; dynamic light scattering; DXT; dextr
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آمورفیسازی; AUC; area under the curve; BCS; Biopharmaceutics Classification System; CHI; chitosan; CUR; curcumin; DMEM; Dulbecco's modified Eagle's medium; DMSO; dimethyl sulfoxide; DR; dissolution rate; DST; disuccinimidyl tartrate; EDTA; ethylenediaminetetraace