ارزیابی برای یادگیری

در این صفحه تعداد 27 مقاله تخصصی درباره ارزیابی برای یادگیری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ارزیابی برای یادگیری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ارزیابی برای یادگیری; Assessment of learning; Assessment for learning; Assessment as learning; Preliminary English Test; Second language writing;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ارزیابی برای یادگیری; AfL; Assessment for learning; FS; Feedback about the self; FT; Feedback about the task; FP; Feedback about the processing of the task; FR; Feedback about self-regulation; WP; Writing process; WT; Writing task; FS; Follow-up session; RT; Reflection task; a