فضاهای بیسوف

در این صفحه تعداد 149 مقاله تخصصی درباره فضاهای بیسوف که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فضاهای بیسوف (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فضاهای بیسوف; primary; 62G07; 62H11; 65T60; secondary; 65C40; 60G60; Besov spaces; Density estimation; Hard thresholding; Rate of convergence; Spatial lattice processes; Strong spatial mixing; Wavelets;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فضاهای بیسوف; primary; 58J35; 58J40; secondary; 43A15; 43A85; 46E35; 46F05; Besov spaces; Distributions; Doubling property; Equivalent norms; Hardy spaces; Lipschitz spaces; Self-adjoint operators; Sobolev spaces; Spaces of homogeneous type; Spectral multipliers; Trieb