تنگنا

در این صفحه تعداد 142 مقاله تخصصی درباره تنگنا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تنگنا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تنگنا; Domestication syndrome; Human-mediated selection; Convergent evolution; Pace of domestication; Bottleneck; Gene flow; Syndrome de domestication; Sélection humaine; Évolution convergente; Tempo de la domestication; Goulot d'étranglement; Flux de gène
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تنگنا; Medium access control (MAC) protocol; Simple polling adaptive protocol; Multipoint control protocol(MPCP); Wavelength division multiplexing ethernet passive optical network (WDM-EPON); Bottleneck; Radio-over-fiber (RoF) network; 60 GHz wireless network; B