کپسول

در این صفحه تعداد 330 مقاله تخصصی درباره کپسول که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کپسول (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کپسول; BIB; bio-enteric gastric balloon; GI; gastrointestinal; IGB; intragastric balloon; OD; once daily; PCFNA; percutaneous fine needle aspiration; PO; per oral; SBO; small bowel obstruction; Elipse; Intragastric balloon; Capsule; Obesity; Case report;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کپسول; Cancer du sein; Reconstruction mammaire; Lambeau libre; Lambeau perforant microchirurgie; Artère fémorale profonde; Lambeau libre; Microchirurgie; Reconstruction autologue; Implant; Capsule; Coque;