تقسیم کار

در این صفحه تعداد 102 مقاله تخصصی درباره تقسیم کار که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تقسیم کار (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تقسیم کار; R1; J23; O11; R23; R58; Ciencia económica; Geografía económica; División del trabajo; Desarollo desigual; Economics; Economic Geography; Division of Labor; Uneven Development;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تقسیم کار; Homoparentalité; Mères lesbiennes; Partage des tâches parentales; Environnement social; Analyse multiniveauLesbian parenting; Lesbian mothers; Division of labor; Social support; Multilevel modelling