ثنویت

در این صفحه تعداد 706 مقاله تخصصی درباره ثنویت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده ثنویت
مقالات ISI ثنویت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ثنویت; primary; 42B35; secondary; 43A85; 42B25; 42B30; Spaces of homogeneous type; Orthonormal basis; Test function space; Calderón reproducing formula; Wavelet expansion; Product Hardy space; Carleson measure space; BMO; VMO; Duality;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ثنویت; Enabling beliefs; Inhibiting beliefs; Technology readiness contributor; Technology readiness inhibitor; Technology adoption; Duality; Predisposition; System 1 cognition; System 2 cognition; Automatic cognition; Deliberate cognition; Unified theory of acce