نقاط ثابت

در این صفحه تعداد 349 مقاله تخصصی درباره نقاط ثابت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نقاط ثابت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نقاط ثابت; primary, 55M20, 54H25; secondary, 47H10, 65H10, 91A44, 91B50Existence theorems; Roots; Fixed points; Nonlinear equations; Bolzano theorem; Bolzano–Poincaré–Miranda theorem; Brouwer fixed point theorem; Sperner lemma; Knaster–Kuratowski–Mazurkiewicz coveri
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نقاط ثابت; Equivalence relations; Fuzzy subgroups; Chains of subgroups; Groups of automorphisms; Group actions; Fixed points; Cyclic groups; Elementary abelian p-groups; Dihedral groups; Symmetric groups