کتان

در این صفحه تعداد 209 مقاله تخصصی درباره کتان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کتان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کتان; FA; fatty acid; EPA; eicosapentaenoic acid; DHA; docosahexaenoic acid; ALA; α-linolenic acid; DPA; docosapentaenoic acid; ANF; antinutritional factors; Met; Methionine; Toc; tocopherol; TBARS; thiobarbituric acid reactive substances; FCR; feed conversion
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کتان; DGE; digital gene expression; DEGs; differentially expressed genes; qRT-PCR; quantitative real-time PCR; GO; the Gene Ontology database; KEGG; The Kyoto Encyclopedia of Genes and Genomes database; ESTs; expressed sequence tags; L; leaf samples; SP; stem p