کرم هوک

در این صفحه تعداد 181 مقاله تخصصی درباره کرم هوک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کرم هوک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کرم هوک; iL3; third stage larva; IIS; insulin/insulin growth factor-like signalling; HSF; heat shock factor; HSR; heat shock response; HSP; heat shock protein; HSB; heat shock binding protein; p.i.; post-infection; Hookworm; Heat shock; Activation; Heat shock resp
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کرم هوک; Hookworm; Necator americanus; urticaria; vaccine; Na-ASP-2; IgE; Brazil; FIOCRUZ; Fundação Oswaldo Cruz; IDST; Intradermal skin test; ITH; Immediate-type hypersensitivity; MAP; Multiple-antigen peptide; Na-ASP-2; Necator americanus Ancylostoma-secreted