موقعیت داخلی

در این صفحه تعداد 51 مقاله تخصصی درباره موقعیت داخلی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI موقعیت داخلی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موقعیت داخلی; Wireless connectivity; Built environment; Indoor positioning; Infrastructure design; Wireless network planning; Designing for connectivity;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: موقعیت داخلی; Cybersecurity; Indoor positioning; Robotics; Cyber-attack; Beacon; Statistical-testing; AOA; Angle of Arrival; CUSUM; Cumulative Sum; DoS; Denial of Service; GPS; Global Positioning System; ICS; Industrial Control System; IDS; Intrusion Detection System;