حرارت Isosteric

در این صفحه تعداد 86 مقاله تخصصی درباره حرارت Isosteric که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حرارت Isosteric (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حرارت Isosteric; qst,ads∗; net isosteric heat of adsorption; qst,des∗; net isosteric heat of desorption; R; perfect gas constant; Λ; heat of vaporisation of pure water; nH2O; number of water molecules per intelayer cation (IC); γ; wavenumber; λ; wavelength; Clay mi
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حرارت Isosteric; Adsorption isotherms; Adsorption kinetics; Isosteric heat of adsorption; AquaSorb 2000; HFC-404A; Cooling system; Adsorption; FHC-404A; Activated carbon; Isosteric heat