رگرسیون ایزوتونیک

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره رگرسیون ایزوتونیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رگرسیون ایزوتونیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رگرسیون ایزوتونیک; Fractals; MRI analysis; Data mining; Prediction; sensory traits; Meat; MRI; Magnetic resonance imaging; KDD; Knowledge discovery in databases; GE; Gradient Echo; SE; Spin Echo; T3D; Turbo 3D; RF; Radiofrequency; S/N; Signal to noise; FOV; Field of view; T
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رگرسیون ایزوتونیک; Least squares regression; Integer quasi-convex regression; Integer unimodal regression; Integer umbrella regression; Umbrella ordering; Isotonic regression; Linear time algorithms; Greatest convex minorant (GCM); Least concave majorant (LCM)