ساختار لایه ای

در این صفحه تعداد 76 مقاله تخصصی درباره ساختار لایه ای که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ساختار لایه ای (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار لایه ای; Maize inbred line; Maize hybrid line; High-amylose starch; Molecular structure; Crystalline structure; Lamellar structure;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ساختار لایه ای; LPP; long periodicity phase; SPP; short-periodicity phase; SC; stratum corneum; SAXS; small-angle X-ray scattering; TEM; transmission electron microscopy; RHE; reconstructed human epidermis; SDS; sodium dodecyl sulfate; TEWL; transepidermal water loss; EO