تغییر زمین پوشش

در این صفحه تعداد 71 مقاله تخصصی درباره تغییر زمین پوشش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تغییر زمین پوشش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تغییر زمین پوشش; Riparian zones; Land-cover change; Ecosystem services; Ecological integrity; Ecosystem service capacity; Corine Land Cover 2006
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تغییر زمین پوشش; Cloud-free image mosaics; Composite imagery; Merged imagery; Image fusion; Visualization; Change detection; Forest disturbance; Land-cover change; Normalized difference moisture index; NDSI; Normalized difference vegetation index; NDVI; Normalized differe