هیدروکسید دو لایه (LDH)

در این صفحه تعداد 78 مقاله تخصصی درباره هیدروکسید دو لایه (LDH) که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هیدروکسید دو لایه (LDH) (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروکسید دو لایه (LDH); Layered double hydroxide (LDH); Supercapacitor; Water splitting; Integrated electrochemical device; Morphology-tunable nanostructure;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدروکسید دو لایه (LDH); Aluminum chloride hexahydrate (PubChem CID: 24564); Berberine chloride (PubChem CID: 12456); Phosphate-buffered saline (PubChem CID: 24978514); Sodium hydroxide (PubChem CID: 14798); Zinc chloride (PubChem CID: 5727); Layered double hydroxide (LDH); Berbe