لیزیمتر

در این صفحه تعداد 197 مقاله تخصصی درباره لیزیمتر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده لیزیمتر
مقالات ISI لیزیمتر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لیزیمتر; soil hydrological measurements; soil hydraulic functions; lysimeter; soil hydrological field measurements; deep seepage; nitrate leaching; soil water balance;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لیزیمتر; BA; bottom ash; C&DW; construction and demolition waste; DOC; dissolved organic carbon; FA; fly ash; ICP-OES; inductively coupled plasma optical emission spectrophotometer; L/S; liquid-to-solid ratio; LOD; limit of detection; LOQ; limit of quantification;