آزمون مدل

در این صفحه تعداد 190 مقاله تخصصی درباره آزمون مدل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آزمون مدل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آزمون مدل; FREP; fishtail-sectioned rudder with end plates; HLR; high lift rudder; IMO; International Maritime Organization; ITTC; International Towing Tank Committee; LST; lifting surface theory; NMRI; National Maritime Research Institute, Japan; High-lift rudders;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آزمون مدل; Ballasted railway track; Fouled ballast; Fouling index; Model test; Particle image velocimetry; Settlement characteristic; Shear strain; Tamping application; Triaxial compression test;