کمبود پرستاری

در این صفحه تعداد 43 مقاله تخصصی درباره کمبود پرستاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کمبود پرستاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کمبود پرستاری; Economic development; Workforce development; Predoctoral fellowships; Postdoctoral fellowships; Loan forgiveness; Grant; Nursing education; Nursing shortage; Nursing faculty shortage
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کمبود پرستاری; Mentoring; Mentoring relationships; Role; Role transition; Role conflict; Role ambiguity; Role strain; Nursing; Nursing education; Nursing faculty; Junior faculty; Neophyte faculty; Novice faculty; Nursing shortage; Nursing faculty shortage; Retention