پارامتر

در این صفحه تعداد 181 مقاله تخصصی درباره پارامتر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پارامتر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پارامتر; Focused ultrasound; Sonication; Neuromodulation; Parameter; Neurostimulation; TBD; Tone-burst duration; PRF; Pulse-repetition frequency; DC; Duty cycle; SD; Sonication duration; ISI; Inter-stimulus interval; AI; Acoustic intensity; FF; Fundamental frequen
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پارامتر; Cancer du col; Laparoscopie; Hystérectomie élargie; Curiethérapie; Morbidité; Paramètre; Maladie résiduelleCervical cancer; Radical hysterectomy; Brachytherapy; Morbidity; Parameter; Residual disease