گذرنامه

در این صفحه تعداد 492 مقاله تخصصی درباره گذرنامه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گذرنامه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گذرنامه; Neural networks; Lyapunov-Krasovskii functional; Passivity; Neutral-type neural networks; Linear matrix inequality; Exponential passivity; Distributed time-delays; Multiple discrete delays; Neutral delays; Leakage delays;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گذرنامه; Stability; Passivity; Thermodynamics; Internal entropy production; Port-controlled Hamiltonian systems; CSTR; Continuous stirred tank reactor; PCH; Port-Controlled Hamiltonian;