پس از برداشت

در این صفحه تعداد 328 مقاله تخصصی درباره پس از برداشت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پس از برداشت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پس از برداشت; Fruit; Vegetables; Pre-harvest conditions; Non-destructive measurement; Microbial safety; Shelf life; Postharvest; Packaging; Storage;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پس از برداشت; ABST; 2,2′-azino-bis-(3-ethylbenzothiazoline-6-sulphonate); AP2/ERF; APETELA2/ethylene responsive factor; C4H; cinnamate 4-hydroxylase; CC; N-terminal coiled-coil; COG; clusters of orthologous groups; FC; fold change; FDR; false discovery rate; GO; gene