اثر مجاورت

در این صفحه تعداد 95 مقاله تخصصی درباره اثر مجاورت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اثر مجاورت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثر مجاورت; EB; Electron beam; NIL; Nanoimprint lithography; RTR-NIL; Roll to roll-nanoimprint lithography; Electron beam; Nanoimprint lithography; Roll to roll-nanoimprint lithography; Proximity effect; Transparent electrode;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اثر مجاورت; Substation connectors; Extra high-voltage; Power transmission systems; Finite element method; Numerical simulation; Proximity effect; Thermal analysis