شبکه واکنش

در این صفحه تعداد 75 مقاله تخصصی درباره شبکه واکنش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شبکه واکنش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شبکه واکنش; Reaction network; Influence network; Rule network; State prototype; Transition prototype; Model generation; Editable graphical model; Quantitative model; Qualitative model; Multiscale model; p53 signalling at cancer;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شبکه واکنش; Transalkylation process; Conversion of heavy reformates to xylenes; Kinetic model; Mathematical modeling; Differential evolution (DE); Reaction network; A10; aromatic with 10 carbons; A9; aromatic with 9 carbons; A8; aromatic with 8 carbons; B; benzene; C