رعایت خواندن

در این صفحه تعداد 37 مقاله تخصصی درباره رعایت خواندن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رعایت خواندن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رعایت خواندن; Reading fluency; Repeated readings; Eye-tracking; Eye-movements; Generalization; Instructional hierarchy; Stimulus control;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رعایت خواندن; DTF; directed transfer function; TR; typical readers; MDD; moderately dysfluent dyslexic readers; SDD; severely dysfluent dyslexic readers; Developmental dyslexia; Reading fluency; Visual word recognition; Directed functional connectivity; Directed transf