بازسازی

در این صفحه تعداد 326 مقاله تخصصی درباره بازسازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بازسازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازسازی; ASHRAE; American Society for Heating, Refrigeration and Air Conditioning Engineers; CCGT; Combined Cycle Gas Turbine; CEI; Carbon Emission index, defined as kg of CO2 produced per square meter per year; CV; Coefficients of Variation; DB; Dry Bulb Temperat
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بازسازی; Retrofit; Solid-wall; Steady-state; Heat transfer coefficient; Heat loss coefficient; Thermal insulation; Performance gap; Thermal performance; Thermal transmittance; Building performance evaluation; U-value; Insulation; Airtightness; Wind-washing; Therma