میسل معکوس

در این صفحه تعداد 287 مقاله تخصصی درباره میسل معکوس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میسل معکوس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میسل معکوس; CP; cyclopentane; DXL; dioxolane; DHF; 2,5-dihydrofuran; NG; natural gas; THF; tetrahydrofuran; THP; tetrahydropyran; THT; tetrahydrothiophene; W0; water/surfactant molar ratio; AOT; Bis(2-ethylhexyl) sulfosuccinate sodium salt; Nml; normal-milliliter (un
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میسل معکوس; CHX; cyclohexane; CMC; critical micelle concentration; DQF-COSY; double quantum filtered correlation spectroscopy; NMR; Nuclear Magnetic Resonance; NOESY; nuclear overhauser effect spectroscopy; OAC; oleic acid; OAM; oleylamine; SI; Supporting Information