هندسه ریمان

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره هندسه ریمان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هندسه ریمان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هندسه ریمان; Exact-approximate boundary controllability; Thermoelastic plate; Curved middle surface; Riemannian geometry; Multiplier method;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هندسه ریمان; FDR; false discovery rate; fMRI; functional MRI; HC; healthy control; MDS-UPDRS; Movement Disorders Society-Unified Parkinson's disease Rating Scale; PCC; posterior cingulate cortex; OAS; Oracle Approximating Shrinkage; ROI; region of interest; SMA; suppl