افزایش مقیاس

در این صفحه تعداد 117 مقاله تخصصی درباره افزایش مقیاس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI افزایش مقیاس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: افزایش مقیاس; CPC; Child-Parent Centers; MCPC; Midwest Child-Parent Centers; CLS; Chicago Longitudinal Study; TSGOLD; Teaching Strategies GOLD, a teacher assessment; IPWRA; Inverse probability weighting with regression adjustment; Human capital; School readiness; Impac
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: افزایش مقیاس; Cervical cancer; Economic costs; Financial costs; Scale up; Screening; Sub-Saharan Africa; Visual inspection with acetic acid;