انتخاب

در این صفحه تعداد 1523 مقاله تخصصی درباره انتخاب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده انتخاب
مقالات ISI انتخاب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتخاب; orthopedic surgery residents; personality assessment; performance appraisal; professional development; selection; Interpersonal and Communication Skills; Professionalism; Practice-Based Learning and Improvement; Systems-Based Practice;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتخاب; AD; Anaerobic Digestion; COD; Chemical Oxygen Demand; sCOD; Soluble COD; rbCOD; Rapidly Biodegradable COD; bCOD; Biodegradable COD; BCFC; biogas collection floating covers; FA; Free Ammonia; HDB; Heterotrophic Denitrifying Bacteria; HRT; Hydraulic Retenti