آشنایی با موضوع

مرتب کردن به هر فرآیند مرتب کردن آیتم ها به طور سیستماتیک گفته می شود و دارای دو معنی مشترک، در عین حال متمایز است: مرتب سازی: مرتب کردن در یک توالی به سفارش برخی از معیار؛ طبقه بندی: گروه بندی آیتم ها با خواص مشابه. در علم کامپیوتر، تنظیم در دنباله مرتب شده "مرتب سازی" نامیده می شود. مرتب سازی یک عملیات رایج در بسیاری از برنامه های کاربردی است و الگوریتم های کارآمد برای انجام آن توسعه یافته اند.
در این صفحه تعداد 293 مقاله تخصصی درباره مرتب سازی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مرتب سازی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مرتب سازی; Sorting; Recycling; Plastic; Municipal solid waste; Performance; Indicator; MRF; material recovery facility; LCA; life cycle assessment; LDPE; low density polyethylene; HDPE; high density polyethylene; PP; polypropylene; PET; polyethylene terephthalate; P