فیلم نازک

در این صفحه تعداد 208 مقاله تخصصی درباره فیلم نازک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فیلم نازک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیلم نازک; SEM; MIM; Metal-insulator-metal; Electron irradiation; Yield; Thin-film; External electron emission; Internal electron emission; Impact angle dependence; Bias;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیلم نازک; CE; counter electrode; WE; working electrode; RS; rotor-stator; SDMER; spinning disc membrane electrochemical reactor; TF; thin-film; Electrolyzer; Zero-gap; Process intensification; Spinning disc; Chlor-alkali;