توزیع یکنواخت

در این صفحه تعداد 110 مقاله تخصصی درباره توزیع یکنواخت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI توزیع یکنواخت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توزیع یکنواخت; primary; 46N30; secondary; 62H30; Maximum likelihood estimator; Method of moments estimator; Measurement error; Laplace additive error; Uniform distribution;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توزیع یکنواخت; MTR/VF; mountaintop removal mining with valley fills; Ψ; occupancy; Θ; detection probability; ui; species-specific mean probability of occurrence; vi; species-specific mean probability of detection; U; uniform distribution; Amphibians; Appalachia; Coal