کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4639224 1632037 2013 4 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
On the sums of distributions of order statistics from exchangeable random variables
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات کاربردی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
On the sums of distributions of order statistics from exchangeable random variables
چکیده انگلیسی
In this paper, we obtain an expression between the sums of the marginal distributions of the order statistics and the common marginal distribution of an exchangeable random sequence. We also derive an expression between the sums of the joint distribution of two order statistics and the two dimensional joint distribution of an exchangeable random sequence.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Computational and Applied Mathematics - Volume 253, 1 December 2013, Pages 204-207
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت