کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
5776264 1631965 2017 10 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Solvability of the infinite system of integral equations in two variables in the sequence spaces c0 and ℓ1
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه ریاضیات ریاضیات کاربردی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Solvability of the infinite system of integral equations in two variables in the sequence spaces c0 and ℓ1
چکیده انگلیسی
In this article, we establish the existence of solution of infinite systems of integral equations in two variables in the sequence spaces c0 and ℓ1 by using Meir-Keeler condensing operators. We explain the results with the help of simple examples.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Computational and Applied Mathematics - Volume 326, 15 December 2017, Pages 183-192
نویسندگان
, , , ,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت