کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی نسخه تمام متن
810320 1468755 2007 6 صفحه PDF دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Seismic displacement of rock slopes with nonlinear Hoek-Brown failure criterion
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه علوم زمین و سیارات مهندسی ژئوتکنیک و زمین شناسی مهندسی
پیش نمایش صفحه اول مقاله
Seismic displacement of rock slopes with nonlinear Hoek-Brown failure criterion
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: International Journal of Rock Mechanics and Mining Sciences - Volume 44, Issue 6, September 2007, Pages 948-953
نویسندگان
,