کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
8962382 1646576 2018 4 صفحه PDF سفارش دهید دانلود کنید
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Adding a narrative practitioner perspective section to case report publications
ترجمه فارسی عنوان
اضافه کردن دیدگاه تمرین کننده روایت به نشریات گزارش مورد
کلمات کلیدی
گزارش موارد، پزشکی روایت دستورالعمل دستورالعمل مراقبت،
ترجمه چکیده
گزارش موارد بالینی فرصت هایی برای انتشار اطلاعات در مورد تشخیص ها و درمان های منحصر به فرد از طریق گزارش داده های هدف و علمی است که توسط چشم انداز بیمار بر نتایج حاصل می شود. تمرینکننده به طور سنتی روایت خود را که شامل دیدگاه و تعصب مربوط به برخورد است، برداشت. فقدان این روایت تمرینکننده در گزارشهای منتشر شده، یک تصویر ناقص روابط درمانی را نشان می دهد و می تواند به طور مستقیم تاثیر پذیری در عمل بالینی را تحت تاثیر قرار دهد. اگر چه رهنمودها در مورد گزارش های منتشر شده بر روی ارائه اطلاعات کامل و شفاف که از آن برای اطلاع دادن به طرح تحقیق و اجازه دادن به تجمیع برای تجزیه و تحلیل داده ها متمرکز می شود، روایت پزشک شامل آگاهی از تعصبات، حواس پرتی و شناخت تجربیات مشترک است که بر روابط درمانی تأثیر می گذارد. در این مقاله، ما پیشنهاد یک فرآیند سه مرحله ای را به ارمغان می آوریم که شامل یک روایت پزشک در گزارش موارد منتشر شده برای بهتر انعکاس بشریت موجود در مراقبت از بیمار است.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم پزشکی و سلامت پزشکی و دندانپزشکی طب مکمل و جایگزین
چکیده انگلیسی
Clinical case reports are opportunities to disseminate information on unique diagnoses and treatments through the reporting of objective and scientific data supplemented by the patient's perspective on the outcomes. The practitioner has traditionally removed their own narrative which includes perspectives and bias relating to the encounter. The absence of this practitioner narrative in published case reports reflects an incomplete picture of the therapeutic relationship and can directly impact the applicability to clinical practice. Although guidelines on publishing case reports are focused on providing complete and transparent information from which to inform research design and allow aggregation for data analysis, the physician's narrative involves the awareness of bias, distractions and recognition of shared experiences which influence the therapeutic relationship. In this paper we propose a three-phase process culminating in the inclusion of a physician narrative in published case reports to better reflect the humanity present in patient care.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Advances in Integrative Medicine - Volume 5, Issue 2, August 2018, Pages 52-55
نویسندگان
, , ,