مزایده ها

در این صفحه تعداد 417 مقاله تخصصی درباره مزایده ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مزایده ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مزایده ها; Ecosystem services; Conservation planning; Climate change adaptation; Spatial modeling; Land use; Auctions; Asymmetric information; Truthful mechanism; Irreversibility; Option value;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مزایده ها; ANEEL; Agência Nacional de Energia Elétrica (Brazilian energy agency); BRL; Brazilian real; CCEE; Câmera de Comercialização de Energia Eléctrica (Brazilian energy trading agency); Eletrobras; Centrais Elétricas Brasileiras (company that owns wind f