عفونت استخوانی

در این صفحه تعداد 69 مقاله تخصصی درباره عفونت استخوانی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عفونت استخوانی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عفونت استخوانی; Protocolo de un día; Osteomielitis; Diagnóstico precoz; Corrección por decaimiento del tiempo de adquisición; Infección ósea; Leucocitos marcados; One-day protocol; Osteomyelitis; Early diagnosis; Time decay-corrected acquisition; Bone infection; La
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عفونت استخوانی; One-day protocol; Osteomyelitis; Early diagnosis; Time decay-corrected acquisition; Bone infection; Labelled leukocytes; Protocolo de un día; Osteomielitis; Diagnóstico precoz; Corrección por decaimiento del tiempo de adquisición; Infección ósea; Le