مولفه

در این صفحه تعداد 166 مقاله تخصصی درباره مولفه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده مولفه
مقالات ISI مولفه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مولفه; Kinematic tibial template; Total knee arthroplasty; Kinematic alignment; Knee; Arthroplasty; Alignment; Tibia; Component; Kinematic; Rotation; Accuracy;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مولفه; CFE; constrained free energy method; Component; elementary unit; Constituent; species, compound, is composed of one or several components; EQ; thermodynamic equilibrium; Super-EQ; super-equilibrium, state, where certain constituents are super-saturated; B