دلفی

در این صفحه تعداد 261 مقاله تخصصی درباره دلفی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده دلفی
مقالات ISI دلفی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دلفی; Osteoporosis prevención primaria; Atención primaria; Inadecuación; Delphi; Tratamiento; Osteoporosis in primary prevention; Primary care health; Inadequacy; Delphi; Treatment;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دلفی; Green tea; Cognitive functioning; Brain functions; AMPA; aminomethylphosphonic acid; DELPHI; structured communication technique that relies on a panel of experts; DLPFC; dorsolateral prefrontal cortex; Dyrk1A; dual specificity tyrosine-(Y)-phosphorylation